Hosting wordpress

0
1689

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z tworzeniem stron www na pewno zetknął się z takimi pojęciami jak hosting czy domena. Są to niezbędne rzeczy do stworzenia strony internetowej, które na szczęście można nabyć bardzo łatwo za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Domena, czyli nazwa naszej strony to z reguły koszt kilkunastu złotych, z kolei cena dobrego jakościowo hostingu nie powinna przekroczyć 50 złotych rocznie. Warto zdać sobie sprawę że wyżej wymienione rzeczy są niezbędne, jeśli planujemy stworzyć stronę internetową. Na szczęście nie jest to droga inwestycja, a zakup domeny i hostingu możemy przeprowadzić najczęściej za pośrednictwem jednego serwisu. Wiele firm oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Z racji tego, że oferta na rynku jest bardzo szeroka, warto sprawdzić różne możliwości, po to by wybrać najlepszą opcję dla naszej strony internetowej.

Oprócz domeny oraz hostingu bardzo ważnym zagadnieniem jest również certyfikat SSL. Zapewnia on bezpieczeństwo użytkowników naszej strony internetowej, co jest szczególnie ważne w przypadku prowadzenia sklepu internetowego. Wiele droższych pakietów hostingowych wyposażonych jest w taki certyfikat, więc czasami warto zainwestować parę złotych więcej, po to by zapewnić bezpieczeństwo naszej stronie internetowej.

Certyfikat możemy również bez problemu zakupić osobno, więc jeśli znajdziemy ciekawy hosting, który nie posiada certyfikatu, to nic straconego. Wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani hosting dla strony www. Według mnie, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest hosting wordpress z kru.pl. Jego cena wynosi 9,90 zł za rok. Serwer posiada pojemność 25 GB oraz jest wyposażony w darmowy certyfikat Let’s Encrypt. Ponadto, jak wskazuje sama nazwa, jest on przystosowany do pracy z WordPressem, czyli systemem zarządzania treścią, przy pomocy którego tworzy się wiele stron internetowych. Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto tworzy stronę internetową w oparciu o to narzędzie.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here