Badania satysfakcji pracowników potwierdzają, że jednym z istotnych czynników będących miarą ich zadowolenia z warunków panujących w miejscu pracy jest stały i dostęp do wody pitnej. Powinna być ona również smaczna, krystalicznie czysta i zawsze w zasięgu ręki. Wszystkie te warunki pozwolą nam spełnić coraz bardziej popularne wśród pracodawców dystrybutory wody.

Dlaczego warto zainwestować

Pracownik mający poczucie, że pracodawca o niego dba odwdzięcza się sumiennym podejściem do obowiązków. Troska przełożonego o potrzeby podwładnego przekłada się bezpośrednio na jego komfort psychiczny, a co za tym idzie poprawia atmosferę w miejscu pracy.

Wiadomo też, że picie dobrej jakości zdrowej wody jest najlepszym wyrazem naszej troski o zdrowie i kondycję organizmu. Zarówno nasz mózg, jak i mięśnie składają się w większości z wody. Bez względu na to, czy nasi podwładni wykonują pracę fizyczną czy umysłową, będą bardziej wydajni, sprawni i skoncentrowani jeśli zadbają o odpowiedni poziom nawodnienia organizmu.

Wyliczenia specjalistów nie kłamią – wraz z odwodnieniem naszego ciała spadek koncentracji spada w tempie zastraszającym. Dodatkowo stałe utrzymywanie się tego stanu wpływa niekorzystnie na stan naszego zdrowia, a chory pracownik na zwolnieniu lekarskim to koszty dla firmy, których każdy pracodawca woli unikać.

Dystrybutory wody to wygoda

W ferworze obowiązków i natłoku spraw organizacyjnych łatwo zapomnieć o obowiązku, jakim jest dostarczenie wody pitnej pracownikom. Dlatego coraz więcej właścicieli firm zatrudnia specjalistów zajmujących się dostawą dystrybutorów i butli wymiennych. To daje pewność, że dostarczona woda będzie zdrowa, atestowana, smaczna i zawsze dostępna na czas.

Korzystanie z dystrybutorów wody sprawdza się zarówno w procesie realizowania obowiązków względem podwładnych, jak i w codziennym funkcjonowaniu naszej firmy. Źródlany smak wody sprawi, że chętnie po nią sięgniemy przygotowując napoje gorące dla kontrahentów lub serwując ją w zastępstwie wody butelkowanej na różnego rodzaju spotkaniach biznesowych.

Zysk i ekologia

Warto wspomnieć, że wydatki związane z dostawą wody możemy sobie wliczyć w koszty uzyskania przychodu, co doceni na pewno każdy właściciel mądrze zarządzający swoją firmą.

Dodatkowo nie ponosimy kosztów magazynowania i utylizacji opakowań plastikowych, jak to się dzieje w przypadku wody butelkowanej. Odpowiedni skład mineralny wody sprawia, że nie przyczynia się ona do powstawania osadu na urządzeniach takich jak czajniki, czy ekspresy do kawy, przedłużając ich żywotność.

Fakty przemawiają jednoznacznie za korzystaniem z tej formy dystrybucji wody pitnej.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here