konto osobiste – ranking

Aktualna oferta na rynku kont osobistych może przyprawić o zawroty głowy. Banki prześcigają się w przedstawianiu nowych ofert, kuszą promocjami i chwytliwymi hasłami – co często zamiast ułatwiać, utrudnia nam dokonanie właściwego wyboru. Jeżeli planujemy założyć konto osobiste na dłuższy okres, to warto sprawdzić czym różnią się poszczególne oferty, bo może się okazać, że jesteśmy w stanie zyskać lub stracić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych rocznie. Na szczęście aktualnie w sieci i prasie, możemy znaleźć dużo rankingów kont osobistych, dzięki czemu łatwiej będzie nam porównać oferty i dokonać właściwego wyboru.

konto osobiste – rankingSprawdź czy nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Posiadanie konta bankowego jest w tej chwili niemal konieczne. Pozwala nam ono na robienie przelewów, opłacanie rachunków i wypłacanie gotówki praktycznie w każdym miejscu i czasie – okazuje się, że z czasem jest to coraz łatwiejsze i łatwiejsze. Jednak zwykły konsument może się naprawdę pogubić zanim znajdzie ranking kont osobistych, w którym będą wyszczególnione wszelkie niezbędne usługi i ich koszty. Należy w takim rankingu zwrócić uwagę na to ile kosztuje nas prowadzenie konta, czy są jakieś opłaty za przelewy lub czy bank pobiera prowizję za wypłacanie gotówki z bankomatów. Czasem dopiero po pewnym czasie ujawniają się takie opłaty, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia – zazwyczaj, przygotowane przez fachowców rankingi kont osobistych, pozwalają na uniknięcie takich niespodzianek.

Korzystaj z promocji i profitów.

Na szczęście, gdy planujemy założyć konto osobiste, ranking wskaże nam również profity, które możemy uzyskać po założeniu konta w konkretnym banku. Niektóre z nich oferują na przykład zwrot pieniędzy za zakupy jeśli przekroczymy konkretną kwotę – na przykład za zakupy warte 500 złotych, możemy dostać nawet 100 złotych zwrotu w skali miesiąca! Rankingi również pomagają sprawdzić czy możemy liczyć na profity w przypadku polecenia banku znajomym, lub czy też można używać danego konta osobistego również jako oprocentowanego konta oszczędnościowego, na którym będziemy mogli odkładać pieniądze jak na lokacie. Dużo banków proponuje również zwroty środków za pewną ilość transakcji bezgotówkowych, czy też zbieranie punktów cashback – ofert na rynku jest naprawdę wiele, a ranking kont osobistych może okazać się niezwykle przydatny.

Poświęć trochę czasu na szukanie.

Jeśli szukamy konta osobistego, ranking może nam niezmiernie ułatwić życie i pozwolić zaoszczędzić środki, jeżeli będziemy z niego mądrze korzystać. Jak w każdej dziedzinie, tak i w tym wypadku, zanim zdecydujemy się związać z bankiem na dłużej, musimy dokonać porównania kont osobistych i dać sobie chwilę na jak najdokładniejsze zgłębienie tematu. Na szczęście obecnie mamy wiele narzędzi, dzięki którym możemy bez końca porównywać oferty i wybrać takie konto osobiste, które najlepiej spełni wszystkie nasze oczekiwania. To sprawi, że nic nas nie zaskoczy i będziemy mieć pełną gwarancje zadowolenia z naszego konta osobistego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here