Paysafecard to pojęcie jeszcze do niedawna obce większości z nas. Rozwój technologiczny oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że tego rodzaju wariant płatności zyskuje na ogromnym zainteresowaniu. Co oznacza tytułowe pojęcie? Jakie są zalety tego rodzaju rozwiązań? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Paysafecard – definicja

Paysafecard to rodzaj karty przedpłaconej służącej do transakcji realizowanych w internecie.  Korzystając z takiego rozwiązania nie musimy podawać danych bankowych, ani danych karty kredytowej. Do procesu wystarczy wyłącznie 16-znakowy kod PIN. Tego rodzaju karta honorowana jest w coraz większej ilości sklepów, co walnie przyczynia się do dynamicznego procesu sprzedaży. Poza sklepami internetowymi, kartą można także posługiwać się w ramach serwisów internetowych, które posiadają system płatności. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć proces transakcji, warto skorzystać z renomowanego serwisu – https://www.przelewy24.pl/ oferującego najszerszy wybór form płatności w skali współczesnego rynku.

Gdzie można nabyć tytułową kartę?

Kartę przedpłaconą nabyć możemy w większości sklepów z elektroniką. Coraz częściej spotkać ją można również w supermarketach takich jak Real, Lewiatan, ABC, Społem, czy Intermarche. Obecna jest także w kioskach takich jak Ruch, czy popularne w centrach handlowych Inmedio. Tytułowa karta dostępna jest w różnych kwotach, do najpopularniejszych należą następujące – 20zł, 30zł, 50zł, 100zł oraz 300zł. Zastosowanie karty internetowej – przedpłaconej znacznie ułatwia i przyspiesza realizacje internetowe, a także gwarantuje zwiększone niebezpieczeństwo. Jest to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli większość naszych transakcji dokonuje się z perspektywy przysłowiowego fotela. Pozostaje mieć nadzieję, że ów trend będzie rozwijał się coraz dynamiczniej oferując nowe – jeszcze bardziej korzystne możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here